Pasaki mammai paldies

Šī sadaļa ir domātā ikvienam no mums. Ja arī tu vēlies pateikt paldies savai mammai par dzīvību, iesūti savu sakāmo uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai nofilmē video- tam nav jābūt profesionālam klipam, tas var būt fimēts arī ar telefonu. Ja video ir par lielu, lai to atsūtītu e-pastā, ieliec to failiem.lv un atsūti mums linku.Paldies!

Daiņa "paldies mammai"!

Īrisas "paldies mammai!"


Viktorijas "paldies mammai par dzīvību"!


Paldies manai mammai:


Mans tēvs manai mātei kādreiz iedeva naudu, lai uztaisa abortu. Viņa naudu paņēma, bet mani nenogalināja. Jā, bērnība man bija smaga - ar brāļiem un māsām bērnunamā. Bet tagad visi esam ieguvuši labas izglītības, dzīvojam labklājībā, visiem ir veiksmīgi bērni un žiperīgi mazbērni.
Jā, bērnunamā piedzīvoti arī skarbāki mirkļi. Bet dzīve kopumā ir skaista. Es noliecu galvu manas mātes priekšā un piedodu savam tēvam.
Bet jums, abortu aizstāvjiem iesaku atnākt, skatoties manās vai mau bērnu un mazbērnu acīs, pateikt - aborts bija labākais, kas varēja notikt ar tevi, tavu tēvu vai tavu vectēvu.
Mana māte bija Sieviete, jo par spīti lielai nabadzībai un apstākļiem izdarīja galveno - saudzēja un laida pasaulē bērnus...

Paldies!

Manu mammu sauc Baiba. Viņa ir pati labākā, sirsnīgākā, saprotošākā mamma kādu vien zinu.

Tu mīļā, mīļā māmiņa,

 Es mīlu tevi kā nevienu,

 Tu esi manim dārgāka

 Par saulīti un baltu dienu.

 Tu vienmēr esi labiņa

 Un žēlo mani katru brīdi:

 Riet saule, aiziet dieniņa,

 Bet tu arvienam silti spīdi.

 Pie tevis nāku nākdama,

 Vai manim bēda ir vai prieki,

 Tev pieder katra domiņa,

 Vai svarīgs kas vai kādi nieki.

 Tu mīļā, mīļā māmiņa,

 Par visu vairāk mīlu tevi –

 Man balta dzīves taciņa:

Tu savu sirsniņu man devi.
Paldies tev par manis audzināšunu. Es Tevi ļoti, ļoti mīlu! :*

Kristīne

Komentāri  

 
-6 #5 Rēka 2012-11-12 10:39
jo par spīti lielai nabadzībai un apstākļiem izdarīja galveno - saudzēja un laida pasaulē bērnus...kas tur būtu tik labs - un slavējams - nabadzīga, nelaimīga, dzīves nomocīta sieviete - upuris. Tēvi vismaz ar galvu prot domāt - ja nevar atļauties,tad nevar.
Citēt
 
 
+8 #4 Zane 2012-10-08 15:10
Paldies manai mammai,ka viņa mani paturēja,kaut arī visi vinu centās pierunāt uz abortu!Mammu,tu esi varone,jo uzņēmies atbildību par mani!Mīlu tevi no sirds!Paldies,k a iemācīji man ,ko nozīmē būt sievietei un mātei!
Citēt
 
 
+11 #3 Gunta 2012-09-20 20:58
Es pateicos savai MAMMAI par manu dzīvību! Pateicos arī visām Mammām, kuras izlēma - mums jādzīvo!
Tik raksturīgi, ka bieži šīs Mātes dzīves apstākļi nelutināja... (piem.,mūsu ģimenē mēs bijām 8 bērni!)
Mans secinājums - sievietes, kuras izšķiras par abortu -pārsvarā egoistiski mīl sevi, savu komfortu... (tikai lūdzu lai neslēpjas aiz veselu rindu dažādiem aizbildinājumie m - tie nekad neatsvērs iespēju izšķirties par -DZĪVOT! ).
Citēt
 
 
+13 #2 pateiciba 2012-09-20 09:46
Paldies Barbara tev un Īrisai. No sirds jūtos aizkustināta par jūsu stāstiem. Raudu un domāju par to, cik daudz mēs esam saviem vecākiem pateicības parādā, arī tad, ja viss nav noticis kā gribēts. Paldies arī manai mammai un tētim. Ar šiem vārdiem es turpmāk gribētu sākt katru savu dienu!!!!
Citēt
 
 
+19 #1 Barbara 2012-09-19 14:47
Mana mamma ir ļoti skaista, bet jau kopš bērnības cilvēks ar īpašām vajadzībām. Smaga slimība viņu skāra izsūtījumā Sibīrijā. 25 gados viņa satika manu tēvu, viņi viens otru ļoti iemīlēja. Diemžēl, kad tēvs uzzināja, ka mamma gaida mani, viņš mammu atstāja. Viņa neprātīgi pārdzīvoja šo šķiršanos, un tai pat laikā no visām pusēm uz viņu tika izdarīts spiediens - veikt abortu, jo citādi pēc dzemdībām viņa varot "palikt uz gultas" vai pati nomirt, vai bērns piedzimt kropls. Mamma tomēr nespēja mani nogalināt, jo viņa jau no pirmās dienas bija mani iemīlējusi, tāpat kā mīlēja manu tēvu. Es piedzimu "vesela kā rutks", un mammai bija arī vieglas dzemdības bez komplikācijām. Tagad man ir 42 gadi, esmu žurnāliste. Noliecu galvu savas mammas priekšā par cilvēcību, drosmi un mīlestību.
Citēt