Dzīvība sākas no ieņemšanas brīža.

 

 

Mēs visi reiz esam piedzimuši - visi,kas lasām šīs rindas. Ne katram no mums ir bijusi laime tikt radītam, piedzimt un izaugt gaidītam un mīlētam. Bet kādu laimīgu sakritību dēļ- tomēr mēs ESAM. 

Ikvienam bērnam ir tiesības piedzimt un dzīvot - ne tikai pareizajiem, veselajiem un vecāku gaidītajiem. Visi pasaules izcilākie prāti, zinātnieki, rakstnieki, mākslinieki un mūziķi reiz ir bijuši īkšķa garuma mazuļi savas mātes miesās. Viņu prāts, dotības, īpašās spējas, spēks, izskats un skaistums netika pēkšņi pievienots ceturtajā grūtniecības mēnesī. Tas bija un radās brīdī, kad savienojās viņu mātes un tēva šūnas. Mēs visi BIJĀM tieši šajā brīdī.

Vai mums ir tiesības lemt par cita cilvēka dzīvību? Vai mēs paši būtu ar mieru, ka kāds cits izlemj – dzīvot vai nedzīvot mums? Stāsti par to, kā viens cilvēks ir nolēmis citus cilvēkus nāvei, pieder vēstures traģiskākajām lappusēm. Grāmatas par ciešanām, izturību, brīnumainu izglābšanos no nāves un jaunas dzīves sākumu ir pasaules bestselleri.

Varbūt tieši tas bērniņš, kura pieteikšanās pasaulē viņa mātei šķiet kā kārtējais dzīves pārbaudījums, vēlāk būs viņas vislielākais lepnums un prieks. Varbūt glābējsilītē atrasts bērns mīlošu audžuvecāku uzaudzināts, reiz būs viens no spējīgākajiem mūsu valsts cilvēkiem. Varbūt tieši tas bērniņš, kuram ir kāds fizisks trūkums, liks pasaulei aizturēt elpu ar savām spējām un talantiem zinātnē, mākslā un mūzikā.

*Mēs – neatkarīgu labas gribas cilvēku un dažādu nevalstisko organizāciju kopa - esam apvienojušies kampaņā PAR DZĪVĪBU. Mēs aicinām ikvienu mums pievienoties – ar labām domām, vārdiem, darbiem un finansiālu atbalstu.

Kontakti: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 26773899, kontaktpersona Jana Babre- Laime

       

 

Mūs atbalsta
Una Gavare
Pianists Vestrads Šimkus Komponists Pēteris Vasks

          un citi

Komentāri  

 
0 #19 brainwashist 2012-12-08 09:43
te par argumentiem, ko izmanto gan abortu aizstāvji, gan noliedžeji... Cik tie pamatoti?
http://smadzenuskalosana.wordpress.com/2012/11/06/aborti/
Citēt
 
 
0 #18 kate 2012-11-15 13:04
Annij-kur un kā bērni mēdz "ieprināties"?: )
Citēt
 
 
-4 #17 Annija 2012-11-12 13:08
Ja bērns rastos, augtu un attīstītos neatkarīgi pats par sevi, tad neviens nelemtu par viņa dzīvošanu vai nedzīvošanu, bet, sakarā ar to, ka viņš tomēr ieperinās cita cilvēka ķermenī, un dzīvo uz šī cilvēka rēķina (gan fiziski, gan garīgi), šis cits cilvēks lems gan par to vai dzemdēs bērnu (ja uzskatīs par vēlamu un vajadzīgu) vai arī likvidēs parazītu no sava ķermeņa (ja sapratīs, ka tas traucē dzīves kvalitātei). Lūdzu neveidojiet murgainu, utopisku pasauli, kura nekad nerealizēsies. Vienīgais, ko Jūs ar šo kampaņu esat izdarījuši - esat izsaukuši dusmas, popularizējot savu "vienīgo" patiesību riebīgi salkanā un samērā uzmācīgā veidā.
Citēt
 
 
+1 #16 Linda 2012-10-08 21:01
Latvijā grūtnieču aprūpe ir bez maksas. Izskatās, ka te nediskutē sievietes, kas ir mātes, bet vienkārsi kampaņas pretinieki. Tadi pārak aukstasinigi tie komentāri. Tu saki vai domājam ka tas neko nemaksā? bet protams, mīļā, dzīvē viss maksā, katrs tavs solis kaut ko maksā, arī par slepkavību jāmaksā gribi to vai nē. A davai nogalinam visus, kuri mums liekas par daudz naudas no mums paņem. Nekad neaizmirsti, ka runa ir par jau esošu cilvēku. Tas nozimē, ka arī tevi var nogalināt, vai ne? - ja nu kādam pēķšņi rodas kāds "labs" un "pamatots" iemesls. Vai varbūt nogalinam visus pensionārus? Viņi mūsu valstij neko nedod. Ja viņus nogalinātu mēs ietaupītu 1 miljardu Citēju kate:
Ziniet,arī iznēsāt ir ļoti smags darbs,gan fiziski gan morāli,gan materiāli.Jūs domājat ka grūtniecību iznēsāt tas neko nemaksā?
Citēt
 
 
+1 #15 Zane 2012-10-08 15:08
ps-vienmēr taču pastāv iespēja nenodarboties ar seksu,jo tieši tā arī rodas bērni!!!kāds tam sakars ar baznīcu????
Citēt
 
 
0 #14 Zane 2012-10-08 15:06
Mīļās sievietes,šausm as pārņem lasot jūsu komentārus!!San āk,ka māte,kas atdod bērnu adopcijai ir briesmone,bet tā,kura nogalina-varone ???
Citēt
 
 
-1 #13 Inga 2012-10-08 14:58
lai taču baznīca audzina tos bērnus, viņi taču visu par visiem labāk zin!
kā var prasīt no sievietes iznēsāt neplānotu bērnu, lai atdotu to bērnu namam???
tas, ka vīriešiem liekas, ka grūtniecība varbūt tikai tāda izklaides pastaiga vien ir, pieņemsim, bet sievietes, kas ir piedzīvojušas to, vai tiešām tas nav saprotams?
bērnam būtu jāaug pilna sastāva ģimenē, kur viņa vecāki ir laimīgi kopā, neknapinās un var atlauties iedot bērnam arī pieklājīgu kabatasnaudu..
izglītojiet jauniešus ar veselības, nevis ticības mācību.
kontracepcija var arī nenostrādāt, vai tiešām nav skaidrs, ka nekam nav 100% garantijas.
Citēt
 
 
0 #12 kate 2012-10-08 13:21
Ziniet,arī iznēsāt ir ļoti smags darbs,gan fiziski gan morāli,gan materiāli.Jūs domājat ka grūtniecību iznēsāt tas neko nemaksā?Kur paliek vitamīni,kur paliek grūtnieu drēbes,pašsajūt as,ikdienas dzīve,ēdiens ko prasās ar katru mēnesi ar vien vairāk un dažadība,ārstu apmekklējumi.Ta s viss prasa laiku un naudu!
Citēt
 
 
+1 #11 Linda 2012-10-04 08:32
bet vai esi iedomājusies tādu iespēju ka var palikt stāvoklī arī ar visu izsargāšanos?
Ne jau aiz laba prāta to vien ceru kad atkal varētu palikt stāvoklī,un vai iedomājies ka ne visiem ir tāda nauda ar ko ielikt spirāli vai cita veida kontracepciju?Z inam ka tas nav lēts prieks,un pirms sakrāt tādu naudiņu paiet laiks.

Mamma, ja esi jau nolemusi, ka berninu nevelies paturet, tad zini - Tu busi labaka mamma, ja atdosi berninu adopcijai nekaa ja nogalinasi.
Citēt
 
 
+1 #10 Zane 2012-10-02 12:53
Neatbalstu hormonālo kontracepciju,i r arī dabiskas metodes!
Citēt